Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

SanDisk MEM UFD Sandisk Ultra Flair 64GB Tropical Blue, SDCZ73-064G-G46B, 64 GB, USB 3.0, Brzina čitanja  130 MB/s, Brzina pisanja  100 MB/s, metal / tropical blue
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: SDCZ73-064G-G46B

Product id: 930048, 

SanDisk MEM UFD Sandisk Ultra Flair 64GB Tropical Blue, SDCZ73-064G-G46B, 64 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 130 MB/s, Brzina pisanja 100 MB/s, metal / tropical blue

MEMORII USB FLEŠ DRAJV SanDisk SanDisk MEM UFD Sandisk Ultra Flair 64GB Tropical Blue, SDCZ73-064G-G46B, 64 GB, USB 3.0, Brzina čitanja 130 MB/s, Brzina pisanja 100 MB/s, metal / tropical blue

Sandisk
Цена: 1.342  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1800 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback