Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Sapphire Radeon™ RX 560 PULSE OC 4GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 112671820G

Product id: 934036, 

Sapphire Radeon™ RX 560 PULSE OC 4GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12

Sapphire AMD PULSE Radeon RX 560 OC 4GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12

GPU:
896 Stream Processors
14 nm FinFET
4th Graphics Core Next (GCN)
1226 MHz Boost Engine Clock

Memory:
128 bit Memory Bus
GDDR5 Memory Type
1500 MHz, 6000 MHz Effective
4 GB Size

BIOS Support: UEFI BIOS

Displays: Maximum 3 Outputs

...

Sapphire
Цена: 9.664  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-11-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
RX 560
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
4 GB
Мемории
Тип на меморија
GDDR5
Рам меморија, Графичка картичка
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Графичка картичка
Feedback