Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
400 ден.

Бесплатна достава
Tesla Klima TC25H3-09410C 2,5 KW
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: TC25H3-09410C

Product id: 892084, 

Tesla Klima TC25H3-09410C 2,5 KW

Енергетска класа C / C
Напојување 220-240 V / 50 Hz
Капацитет на ладење 2500 W
Капацитет на греење 2500 W
Моќност на ладење 840 W
Моќност на греење 760 W
Проток на воздух 500 m3/h
Ниво на шум внатрешна / надворешна 32-40 / 50 dB(A)
Тип на гас и количина R410 a / 570 g
Не...

Tesla
Цена: 13.900  ден.
Редовна цена: 14.300  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Капацитет на греење
2KW-3KW
Капацитет на ладење
2KW-3KW
Енергетска класа
C/C
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback