Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.944 ден.

Бесплатна достава
Tesla Klima TC51H3-18410B 5,5 KW
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: TC51H3-18410B

Product id: 892086, 

Tesla Klima TC51H3-18410B 5,5 KW

Енергетска класа B / A
Напојување 220-240 V / 50 Hz
Капацитет на ладење 5030 W
Капацитет на греење 5100 W
Моќност на ладење 1660 W
Моќност на греење 1410 W
Проток на воздух 800 m3/h
Ниво на шум внатрешна / надворешна37-44 / 54 dB(A)
Тип на гас и количинаR410a / 1200g
Нет...

Tesla
Цена: 24.490  ден.
Редовна цена: 26.434  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 11-06-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Работа при температура
од -7 до 43
Капацитет на греење
5KW-6KW
Капацитет на ладење
5KW-6KW
Енергетска класа
B/A
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава
Тип на промоција
Feedback