Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Thermaltake UX100 ARGB Lighting CPU Cooler CL-P064-AL12SW-A
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: This product is not currently in stock. Контактирајте us for information about the possibility to order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: CL-P064-AL12SW-A

Product id: 938240, 

Thermaltake UX100 ARGB Lighting CPU Cooler CL-P064-AL12SW-A

Thermaltake UX100 ARGB Lighting CPU Cooler features 9-high air flow blade, hydraulic bearing, and 16.8 million colors of 15 ARGB LEDs that is ready to sync 5V RGB enabled motherboards from ASUS, ASRock, GIGABYTE and MSI. Switching the customized lighting effect easily and get the ultimate gaming experience.

16.8 M T...

Thermaltake
Цена: 1.106  ден.
VAT 18% : (вклучен во цената)
Warranty: 720 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 23-03-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Сокет
Intel® 775, Intel® 1156, Intel® 1155, AMD® FM1, AMD® AM3, AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3+, AMD® FM2, Intel® 1150, Intel® 1151, AMD® АМ4
Матична
Тип на вентилатор
CPU
Тип на промоција
Гејмер
Feedback