Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ThinkCentre M810z AIO Black Intel Pentium G4560 Processor ( 3M Cache , 3.5GHz )/ 8GB DDR4/ 500GB 7200RPM 2.5" SATA3 HDD/ 21,5" FHD LED/DVD_RW/ Integrated VGA/ WIFI/ HDMI/ Windows 10 Pro 64/ Keyboard + Mouse/ 36m. warranty
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 10Q1S0P600

Product id: 921686, 

ThinkCentre M810z AIO Black Intel Pentium G4560 Processor ( 3M Cache , 3.5GHz )/ 8GB DDR4/ 500GB 7200RPM 2.5" SATA3 HDD/ 21,5" FHD LED/DVD_RW/ Integrated VGA/ WIFI/ HDMI/ Windows 10 Pro 64/ Keyboard +...

ThinkCentre M810z AIO Black Intel Pentium G4560 Processor ( 3M Cache , 3.5GHz )/ 8GB DDR4/ 500GB 7200RPM 2.5" SATA3 HDD/ 21,5" FHD LED/DVD_RW/ Integrated VGA/ WIFI/ HDMI/ Windows 10 Pro 64/ Keyboard + Mouse/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 43.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 14-07-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Тип на процесор
Дијагонала
21.5"
Големина на екран
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Feedback