Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ThinkPad E490 Black Intel® Core™ i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB M.2 2242 NVME/ 14" FHD IPS AG + Camera/Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 13h battery rapid charge/ HDMI// 1,75kg/ Windows 10 pro/ 36m. warran
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20N8000YRI

Product id: 932882, 

ThinkPad E490 Black Intel® Core™ i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB M.2 2242 NVME/ 14" FHD IPS AG + Camera/Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 13h battery rapid cha...

ThinkPad E490 Black Intel® Core™ i7-8565U Processor (8M Cache, up to 4.60 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB M.2 2242 NVME/ 14" FHD IPS AG + Camera/Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 13h battery rapid charge/ HDMI// 1,75kg/ Windows 10 pro/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 61.990  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-07-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback