Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i3-8145U Processor (4M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD M.2 2242 NVME/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery rapid charge/ HDMI/ 2,12kg/ Windows 10 pro/ 36m.
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20NB0050RI

Product id: 932887, 

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i3-8145U Processor (4M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD M.2 2242 NVME/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery ra...

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i3-8145U Processor (4M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD M.2 2242 NVME/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery rapid charge/ HDMI/ 2,12kg/ Windows 10 pro/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 49.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-07-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback