Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD 5400/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery rapid charge/ HDMI/ 2,12kg/ Windows 10 pro/ 36m. warranty
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20NB001BRI

Product id: 932885, 

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD 5400/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery rapid charge/ ...

ThinkPad E590 Black Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD 5400/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.2/ up to 11h battery rapid charge/ HDMI/ 2,12kg/ Windows 10 pro/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 51.990  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-07-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback