Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
3.533 ден.

ThinkPad T470 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 500GB HDD 7200/ 14,0" FHD AG + Camera/ Intel® HD 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,58kg/ Windows 10 Pro/ 36m. Warran
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20HD0051RI

Product id: 921662, 

ThinkPad T470 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 500GB HDD 7200/ 14,0" FHD AG + Camera/ Intel® HD 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboa...

ThinkPad T470 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 500GB HDD 7200/ 14,0" FHD AG + Camera/ Intel® HD 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ 3 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,58kg/ Windows 10 Pro/ 36m. Warranty

LENOVO
Цена: 67.132  ден.
Редовна цена: 70.665  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Тип на промоција
Попуст
Тип на промоција
Дијагонала
14"
Големина на екран
Feedback