Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/8GB DDR4/ 256GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/4 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,97kg/ Windows 10 Pro/ 36m. warra
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20H9004KRI

Product id: 921665, 

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/8GB DDR4/ 256GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/4 + 3 Cell Battery/ Backlit Key...

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/8GB DDR4/ 256GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/4 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,97kg/ Windows 10 Pro/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 79.944  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
SSD
256 GB
Solid State Drive
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback