Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHZ)/16GB ( 8+ 8GB) DDR4/ 512GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" UHD AG + IR Cam 720p HD Cam/ NVIDIA GeForce 940MX 2GB/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Integrated Mobile Broadbend 4G LTE Fibocom/
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20H9004HRI

Product id: 921663, 

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHZ)/16GB ( 8+ 8GB) DDR4/ 512GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" UHD AG + IR Cam 720p HD Cam/ NVIDIA GeForce 940MX 2GB/ Wi-Fi/ Bluetooth 4....

ThinkPad T570 Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHZ)/16GB ( 8+ 8GB) DDR4/ 512GB PCIe M.2 SSD/ 15,6" UHD AG + IR Cam 720p HD Cam/ NVIDIA GeForce 940MX 2GB/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Integrated Mobile Broadbend 4G LTE Fibocom/ 4 + 3 Cell Battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ 1,97kg/ Windows 10 Pro/ 36m. w...

LENOVO
Цена: 125.984  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
SSD
512 GB
Solid State Drive
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Оперативен систем
Windows 10
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback