Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ThinkPad T580 Black Intel® Core™ i7-8550U/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ 15,6" FHD AG + 720p Camera/ Intel HD 620 VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Smart Card Reader/ Win10Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20L90023RI

Product id: 927625, 

ThinkPad T580 Black Intel® Core™ i7-8550U/ 8GB DDR4/ 512GB SSD/ 15,6" FHD AG + 720p Camera/ Intel HD 620 VGA/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Smart Card Reader/ Win10Pro

ThinkPad T580 Black

Процесор - Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz)
Рам меморија - 8GB DDR4
ССД диск - 512GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal2
Дијагонала - 15,6" FHD AG + 720p Camera
Графичка картичка - Intel HD 620 VGA
Останато - Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Smart Card Reader/ 4 + 3 Cell Battery/ Backlit...

LENOVO
Цена: 94.600  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-02-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
512 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback