Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ThinkPad X1 Carbon 5 Gen Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR3/ 256GB PCIE SSD/ 14" FHD IPS AG + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/  FPR/ RapidCharge battery/ Backlit Keyboard/ 1,13kg/ Windows 10 Pro 64/ 36m.
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20HR005YRI

Product id: 921660, 

ThinkPad X1 Carbon 5 Gen Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR3/ 256GB PCIE SSD/ 14" FHD IPS AG + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ RapidCharge battery/ Back...

ThinkPad X1 Carbon 5 Gen Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR3/ 256GB PCIE SSD/ 14" FHD IPS AG + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ RapidCharge battery/ Backlit Keyboard/ 1,13kg/ Windows 10 Pro 64/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 95.648  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 05-12-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback