Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ThinkPad X1 Extreme (2nd Gen) Black Intel Core i7-9750H (6C / 12T, 2.6 / 4.5GHz, 12MB)/ 2x 16GB DIMM DDR4-2666/ 1TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2/ 15.6" HDR 400 UHD (3840x2160) IPS 500nits Anti-glare, Dolby Vision HDR + Camera IR with ThinkShutter + 2
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20QV000XRI

Product id: 937388, 

ThinkPad X1 Extreme (2nd Gen) Black Intel Core i7-9750H (6C / 12T, 2.6 / 4.5GHz, 12MB)/ 2x 16GB DIMM DDR4-2666/ 1TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2/ 15.6" HDR 400 UHD (3840x2160) IPS 500nits Anti-glare, ...

ThinkPad X1 Extreme (2nd Gen) Black Intel Core i7-9750H (6C / 12T, 2.6 / 4.5GHz, 12MB)/ 2x 16GB DIMM DDR4-2666/ 1TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2/ 15.6" HDR 400 UHD (3840x2160) IPS 500nits Anti-glare, Dolby Vision HDR + Camera IR with ThinkShutter + 2x Microphone, 360°/ NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5/ Smart Card Read...

LENOVO
Цена: 187.250  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback