Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 16GB LPDDR3 1866/ 512GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 14.0 WQHD (2560 x 1440) IPS Touch + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Sierra Wireless EM7455)/ NFC/ F
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 20JD0057RI

Product id: 921658, 

ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 16GB LPDDR3 1866/ 512GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 14.0 WQHD (2560 x 1440) IPS Touch + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ ...

ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen Black Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz)/ 16GB LPDDR3 1866/ 512GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 14.0 WQHD (2560 x 1440) IPS Touch + Camera/ Intel® HD/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ Sierra Wireless EM7455)/ NFC/ FPR/ RapidCharge battery/ Backlit Keyboard/ 4 Cell/ 1,42kg/ ThinkPad Pen Pr...

LENOVO
Цена: 129.700  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
SSD
512 GB
Solid State Drive
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
14"
Големина на екран
Feedback