Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

ThinkServer ST50 Tower  Intel© Xeon© Processor E-2124G (4C/3.4GHz/8MB 71W)/ 8GB ECC UDIMM/ 4x 3.5" SATA Cabled/ DVD RW/ Integrated Gigabit Ethernet port/ Integrated Intel SATA RSTe 0, 1, 5, 10/ 250W 92% (80 Plus Platinum certification)/ 36m. warran
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 7Y48A008EA

Product id: 933522, 

ThinkServer ST50 Tower Intel© Xeon© Processor E-2124G (4C/3.4GHz/8MB 71W)/ 8GB ECC UDIMM/ 4x 3.5" SATA Cabled/ DVD RW/ Integrated Gigabit Ethernet port/ Integrated Intel SATA RSTe 0, 1, 5, 10/ 250W 9...

ThinkServer ST50 Tower Intel© Xeon© Processor E-2124G (4C/3.4GHz/8MB 71W)/ 8GB ECC UDIMM/ 4x 3.5" SATA Cabled/ DVD RW/ Integrated Gigabit Ethernet port/ Integrated Intel SATA RSTe 0, 1, 5, 10/ 250W 92% (80 Plus Platinum certification)/ 36m. warranty

LENOVO
Цена: 44.440  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback