Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Бесплатна достава
Vivax ACP-12CH35AERI, 3,52 kW/3,81 kW, A++/A+
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 904841, 

Vivax ACP-12CH35AERI, 3,52 kW/3,81 kW, A++/A+

Vivax ACP-12CH35AERI,
Kapacitet hlađenja 3,52 kW,
Kapacitet grijanja 3,81 kW,
Ekološki plin R410A,
Energetska klasa hlađenja A++,
Energetska klasa grijanja A+,
SEER koeficijent 6,8,
SCOP koeficijent 4,2,
Predviđeno opterećenje pri grijanju 2,8,

ВО ЦЕНАТА НА КЛИМА УРЕДИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА. ЦЕН...

Vivax
Цена: 27.967  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Капацитет на греење
3KW-4KW
Капацитет на ладење
3KW-4KW
Енергетска класа
A++/A+
ладење/греење
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback