Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Western Digital WD Black™ WDS250G2X0C, Kapacitet 250GB, PCIe, soket PCI-E, Brzina na ;itawe3000 MB/s, Brzina zapis 1600 MB/s, 3,5" braket ne, Half-Length adapter Ne
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: WDS250G2X0C

Product id: 930057, 

Western Digital WD Black™ WDS250G2X0C, Kapacitet 250GB, PCIe, soket PCI-E, Brzina na ;itawe3000 MB/s, Brzina zapis 1600 MB/s, 3,5" braket ne, Half-Length adapter Ne

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI SSD Western Digital Western Digital WD Black™ WDS250G2X0C, Kapacitet 250GB, PCIe, soket PCI-E, Brzina na ;itawe3000 MB/s, Brzina zapis 1600 MB/s, 3,5" braket ne, Half-Length adapter Ne

Western Digital
Цена: 4.310  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback