Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Xerox Phaser 3020 BI. Monochrome Laser printer Wireless, 20ppm A4, 21ppm let.
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: pr.xer3020w

Product id: 908012, 

Xerox Phaser 3020 BI. Monochrome Laser printer Wireless, 20ppm A4, 21ppm let.

Xerox Phaser 3020 BI. Monochrome Laser printer Wireless, 20ppm A4, 21ppm let.

Phaser 3020

Monochrome laser printer

Prints up to 21 pages/minute and up to 8.5" x 14" paper
Built-in Wi-Fi connectivity
Print speed - up to 21 ppm
Duty cycle - Up to 15,000 images/month1
Maximum print resolution - 600 x ...

Xerox
Цена: 3.723  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Color/Mono
Mono
Pages per minute
21 ppm
Принтери
Duty Cycle
15 000
Internal memory
128 MB
WiFi
Да
Принтери
Duplex printing
Manual
Feedback