Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.500 ден.

DELL Precision T3500 Tower Core i7-920/ 8GB DDR3/ 180GB SSD/ Radeon RX 480 NITRO OC 8GB GDDR5/ DVD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Precision T3500 Gamer

Product id: 934991, 

DELL Precision T3500 Tower Core i7-920/ 8GB DDR3/ 180GB SSD/ Radeon RX 480 NITRO OC 8GB GDDR5/ DVD

DELL Precision T3500 Tower Core i7-920/ 8GB DDR3/ 180GB SSD/ Radeon RX 480 NITRO OC 8GB GDDR5/ DVD A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и к...

DELL
Цена: 20.400  ден.
Редовна цена: 21.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Clock Speed:
2.66 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
2.90 GHz
Процесор
Core Name
Bloomfield
Процесори
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Тип на меморија
DDR3
Рам меморија, Графичка картичка
Капацитет на диск
N/A
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
180 GB
Refurbished
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
RX 480
Графичка картичка, Компјутери
Тип на промоција
Гејмер
Тип на промоција
Feedback