ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Quadro NVS 285 P383

Quick Overview

Quadro NVS 285 P383

КОД: 900570

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 1.500 ден

Special Price 1.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 180 дена

Details

Quadro NVS 285 P383 Quick Specifications *Type -Drivers & Utilities *OS Required -Linux -Microsoft Windows 2000 -Microsoft Windows NT 4.0 SP6 -Microsoft Windows XP *Connector Type -15 pin HD D-Sub (HD-15) -DMS-59 *Type -PCI Express x16 *Graphics Engine -NVIDIA Quadro NVS 285 *Size -64 MB *Interface Type -PCI Express x16 *Compatibility -PC *Max Monitors Supported - 2 more info: https://www.cnet.com/products/pny-nvidia-quadro-nvs-285-128mb-pci/specs/

Additional Information

Бренд nVidia Quadro
Part Number NVS 285
Гаранција 180
Промоција Бесплатна достава, Распродажба

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите