Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Lenovo ThinkPad T440s 14" i7/ 8GB/ 240GB/ W10

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


14" Домашна Канцеларија/Училница
Intel® Core™ i7-4600U Processor (4M Cache, 2.10 up to 3.30 GHz)
8GB DDR3
240GB SSD
Intel® HD
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 944264

Достапност: Во ДДСтор магацин

27.400 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена