Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Lenovo ThinkCentre M91P SFF i5/ 8GB/ 120GB/ W10

Quick Overview

Premium Refurbished - 2 години гаранција


Intel® Core™ i5-2400 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
8GB RAM DDR3
120GB SSD
Intel® HD Graphics
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 944684

Достапност: Во ДДСтор магацин

11.901 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена