Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle HP EliteDesk 800 G1 Mini PC i5/ 8GB/ 240GB/ W10/ Lenovo LT2452p 24"

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


HP EliteDesk 800 G1 Mini PC + Lenovo LT2452p 24" Домашна Училница/Канцеларија
Гратис: Нови тастатура и маус
Intel® Core™ i5-4570T Processor (4M Cache, 2.90GHz up to 3.60 GHz)
8GB DDR3
240GB SSD
DVD-RW
Intel® HD Graphics
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 945615

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 21.101 ден

Special Price 18.493 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена