Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

Quick Overview

Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

КОД: 945757

Достапност: 48 часа

2.670 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена