Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DVD RW BluRay External Verbatim USB3.1/USB-C Rewriter

Quick Overview

DVD RW BluRay External Verbatim USB3.1/USB-C Rewriter

КОД: 945760

Достапност: 48 часа

7.114 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена