Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP Compaq 6200 PRO SFF i3/ 8GB/ 120GB+250GB/ W10

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


Intel® Core™ i3-2100
8GB DDR3
250GB HDD + 120GB SSD
DVD-RW
Intel® HD Graphics
Лиценциран Windows 10 Home Refurbished Preinstalled

КОД: 945945

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 10.900 ден

Special Price 9.200 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Regular Price: 10.900 ден

Special Price 9.200 ден