Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower i7/ 16GB/ 240GB+500GB/ GT1030 NEW/ W10/ BenQ GL2450HT 24"

Quick Overview

Bundle Dell OptiPlex 9010 Tower i7/ 16GB/ 240GB+500GB/ GT1030 NEW/ W10/ BenQ GL2450HT 24"

КОД: 946739

Достапност: Нови количини

Regular Price: 32.700 ден

Special Price 32.300 ден

ДДВ None (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена