Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle DELL OptiPlex 9020 SFF i7/ 8GB/ 256GB/ W10/ Lenovo LT2452p 24"

Quick Overview

Bundle DELL OptiPlex 9020 SFF i7/ 8GB/ 256GB/ W10/ Lenovo LT2452p 24"

КОД: 946740

Достапност: Во ДДСтор магацин

26.100 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена