Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle Dell OptiPlex 790 DT i5/ 8GB/ 120GB/ W10/ Dell Pro P2312H 23"

Quick Overview

Bundle Dell OptiPlex 790 DT i5/ 8GB/ 120GB/ W10/ Dell Pro P2312H 23"

КОД: 946742

Достапност: Нови количини

Regular Price: 16.400 ден

Special Price 14.300 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена