Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle HP Compaq Elite 8200 MT i5/ 8GB/ 120GB +250GB/ GT1030 NEW/ W10/ Lenovo LT2452p 24"

Quick Overview

Bundle HP Compaq Elite 8200 MT i5/ 8GB/ 120GB +250GB/ GT1030 NEW/ W10/ Lenovo LT2452p 24"

КОД: 946743

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 21.101 ден

Special Price 19.100 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена