Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle HP Compaq Elite 8200 Tower i3/ 8GB/ 120GB+250GB/ GT1030 NEW/ W10/ Samsung 2443BW 24"

Quick Overview

Bundle HP Compaq Elite 8200 Tower i3/ 8GB/ 120GB+250GB/ GT1030 NEW/ W10/ Samsung 2443BW 24"

КОД: 946745

Достапност: Нови количини

Regular Price: 20.900 ден

Special Price 18.900 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена