Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Bundle HP Compaq 6200 PRO SFF i3/ 8GB/ 120GB+250GB/ W10/ Acer B193 19"

Quick Overview

Bundle HP Compaq 6200 PRO SFF i3/ 8GB/ 120GB+250GB/ W10/ Acer B193 19"

КОД: 946746

Достапност: Нови количини

Regular Price: 13.600 ден

Special Price 11.700 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена