Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DICALLO Notebook Ранец Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook, Color: Black, материјал: High density 300D polyester

Quick Overview

DICALLO Notebook Ранец Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook, Color: Black, материјал: High density 300D polyester

КОД: 949389

Достапност: Нема залиха

1.792 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 90 дена