Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Modecom CHARLOTTE Торба за лаптоп 15,6", Color: Grey, материјал: Nylon, Number of inner pockets 4, Number of inner compartments 2, Numb

Quick Overview

Modecom CHARLOTTE Торба за лаптоп 15,6", Color: Grey, материјал: Nylon, Number of inner pockets 4, Number of inner compartments 2, Numb

КОД: 949390

Достапност: Нема залиха

1.379 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена