Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Huawei MediaPad T10s (Agassi3-L09A) WIiFi + 4G , 10" инчи, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција:1920 х 1200 pixels, П

Quick Overview

Huawei MediaPad T10s (Agassi3-L09A) WIiFi + 4G , 10" инчи, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција:1920 х 1200 pixels, П

КОД: 949392

Достапност: Прашај

10.239 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена