Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Axagon EE25-XA3, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, crna boja

Quick Overview

Axagon EE25-XA3, 2,5"kutija, interfejs na diskot SATA,SATA II,SATA III,interfejs na kutijata USB 3.0, napojuvanje preku USB, crna boja

КОД: 951446

Достапност: 48 часа

508 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена