Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Axagon RHD-225L, adapter za vgraduvanje na 2 x 2.5" HDD/SSD vo 3.5" slot,poddrška na 7mm i 9,5mm diskovi, dimenzii 101x100x23mm (WxDxH)

Quick Overview

Axagon RHD-225L, adapter za vgraduvanje na 2 x 2.5" HDD/SSD vo 3.5" slot,poddrška na 7mm i 9,5mm diskovi, dimenzii 101x100x23mm (WxDxH)

КОД: 951448

Достапност: 48 часа

216 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена