Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

ADATA HDD 1TB DashDrive HD650 Red, 1TB , USB 3.1, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm,Durable

Quick Overview

ADATA HDD 1TB DashDrive HD650 Red, 1TB , USB 3.1, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm,Durable

КОД: 951449

Достапност: Прашај

1.917 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена