Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

Quick Overview

Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

КОД: 951450

Достапност: 48 часа

11.456 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена