Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

ADATA ASU650NS38-480GT-C, 480 GB SSD, M.2 SATA, 2280, 3D NAND

Quick Overview

ADATA ASU650NS38-480GT-C, kapacitet 480 GB, Interfejs M.2 SATA, 2280, 3D NAND,brzina na čitanje do 520Mb/s, Brzina na zapišuvanje do 450Mb/s, SoftwareADATA SSD Toolbox

КОД: 951451

Достапност: 48 часа

3.385 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена