Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Vivax LIFE FIT, 1,4" IPS LCD, 240x240 PX

Quick Overview

Vivax LIFE FIT , 1,4" IPS LCD, Rezolucija zaslona 240x240 PX, VodootpornostIP68, Baterija 160mAh,

КОД: 951452

Достапност: 48 часа

1.738 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена