Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Office G4930/ 4GB/ 120GB/ Intel HD610

Quick Overview

DD-Office Celeron® G4930, 4GB, 120GB SSD, Intel HD 610

КОД: 697773

Достапност: 48 часа

Regular Price: 10.963 ден

Special Price 10.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена