Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Lite Core™ i3/ 8GB/ 240GB/ GTX1650 4GB

Quick Overview

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD

КОД: 697784

Достапност: 48 часа

Regular Price: 26.353 ден

Special Price 25.001 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена