Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Overclock AMD Ryzen 5/ 2x8GB/ 1TB+240GB/ RTX2060 6GB

Quick Overview


Ryzen 5 3600
DDR4 2x8GB
1TB HDD + 240GB SSD
RTX 2060 6GB

КОД: 891813

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 57.799 ден

Special Price 55.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена