Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Basic Core™ i3/ 8GB/ 120GB/ GT1030 2GB

Quick Overview


Core i3-10100F
DDR4 8GB
120GB SSD
GT1030 2GB

КОД: 899535

Достапност: Прашај

Regular Price: 19.500 ден

Special Price 18.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена