Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Home/ G5400/ 4GB/ 120GB/ Intel HD610

Quick Overview


Pentium® G5400
DDR4 4GB
120GB SSD
Intel Graphics 610

КОД: 899537

Достапност: 48 часа

Regular Price: 12.044 ден

Special Price 11.600 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена