Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-64, Core™ i3/ 8GB/ 120GB/ Intel HD 630

Quick Overview


Core i3-10100
DDR4 8GB
120GB SSD
Intel Graphics 630

КОД: 904784

Достапност: Прашај

Regular Price: 16.800 ден

Special Price 15.900 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена