Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-64, Core™ i3/ 4GB/ 120GB/ Intel HD 630

Quick Overview


Core i3-9100
DDR4 4GB
120GB SSD
Intel Graphics 630

КОД: 904784

Достапност: 48 часа

Regular Price: 15.518 ден

Special Price 15.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена