Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DD-Gamer Gen.9, Core™ i5/ 8GB/ 240GB/ GTX1650 4GB

Quick Overview


Core i5-9400F
DDR4 8GB
240GB SSD
GTX 1650 4GB

КОД: 904786

Достапност: Прашај

Regular Price: 30.350 ден

Special Price 29.000 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена